Home › Białe uzębienie

Białe uzębienie

Utrata zębów to problem, który mimo wszystko ma większy negatywny wpływ na jamę ustną, niż się wydaje. Doprowadza nie tylko do tego, że wyraz twarzy prezentuje się nieatrakcyjnie, ale przede wszystkim zanikają kości szczęki i żuchwy, a pokarm jest nieskutecznie rozdrabniany, a przez to wynikają problemy z odżywianiem.

Po utracie zębów bardzo istotne, żeby szybko zdecydować się na wstawienie zamienników.

Implanty zębów to gwarancja estetycznego wykonania sztucznych zębów z tworzywa, które nie wpływa niekorzystnie na organy wewnętrzne człowieka.

Wygląda to w ten sposób, że operacyjnie wprowadza się do szczęki albo żuchwy implant wykonany z tytanu, który po upływie kilku miesięcy po zabiegu pracuje jak zwykły, niepodrobiony ząb z tą różnicą, że nie działa na niego próchnica. Sama implantacja nie jest bolesna, bo wykonuje się to drogą jak najmniej bolesną. To wszystko oczywiście po wcześniejszych badaniach i diagnostyce.

Nieistotne, czy pacjentowi zabrakło jednego, czy wielu zębów, ponieważ tytanowe zamienniki są najbardziej nowoczesnym sposobem na odbudowę braków w jamie ustnej – wchodzą na stanowisko korzenia i dostosowują się do funkcji, które mają następnie pełnić.

Inną drogą na odbudowę uzębienia są bezmetalowe uzupełnienia z dziedziny protetyki, tzn.

protezy zębowe. Centrum Stomatologii oferuje fachową opiekę dentystyczną i wykonanie najwyższej klasy protez zębowych. Wadami zgryzu trudni się zaś odrębna działka, jaką jest ortodoncja. oferuje profesjonalne leczenie również w tym zakresie. Jest ono niezbędne, ponieważ nieprawidłowo poukładane zęby utrudniają higienę jamy ustnej, umożliwiają występowanie próchnicy i innych chorób przyzębia.

Należy pamiętać, że wszelkie braki w jamie ustnej trzeba jak najszybciej odbudowywać, żeby nie pogarszać stanu zębów. Luka tylko w jednym zębie wpływa na formę i funkcjonowanie całościowej szczęki czy żuchwy.

Dbałość o uzębienie stanowi pewność pięknego i zdrowego wyglądu. Żeby żyć i zjadać posiłki wygodnie, a także z konieczną przez kulturę estetyką,koniecznie należy zadbać o zęby..
Strona główna:: http://www.aldent.lublin.pl/

<< Poprzedni
Następny >>