Home › Czy warto zamieszkać na południowej Pradze

Czy warto zamieszkać na południowej Pradze

Dogodna lokalizacja nieruchomości jest chyba największą bolączką ludzi, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest bardzo zróżnicowana. Naturalnie im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy wzrasta. Obecnie jednak stolica jest doskonale skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość obszarów zielonych i dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą a propos której często mówiło się źle. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia. jednakże przez lata rozpowszechniane plotki nie są już aktualne. Teraz nowe mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością.

W tym obszarze buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców Warszawy przyciągają też niskie ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie blokami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Znajdziemy tutaj mnóstwo szkół oraz przedszkoli. Jeszcze jest tutaj bardzo dużobiznesów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Polecamy również: Sprawdź nowe mieszkania na południu Pragi – warto

Zobacz:
Graffiti sztuka czy wandalizm?
Polanica Zdrój - pensjonat dla Ciebie
Polskiego nie znacie – cudze wybieracie czyli wypoczynek w kraju
Urlop w górach - doskonałe miejsce z górskim powietrzem
Możliwe awarie komputera
Białe uzębienie