Home › Oficjalny serwis

Oficjalny serwis

W Polsce działa dużo firm, jakie trudnią się wykonywaniem oraz sprzedażą projektów domów, zarówno tych gotowych, jak i  tworzonych dokładnie na potrzebę klientów. Każde z biur oferuje wiele różnorodnych projektów domów.

Wśród nich jest kilka typów, które są wyjątkowo często wybierane i cieszą się popularnością bez względu na sezon.

 Pierwszym z typów są parterowe domy – coraz częściej inwestorzy są zdecydowani na budowę odrobinę większego domu, który wszystkie pomieszczenia ma na jednym poziomie.

To może wymagać większej działki, ale może być dość praktyczne, szczególnie gdy w domu znajdują się małe dzieci, starsze osoby, albo osoby mające kłopoty z przemieszczaniem się.

 Kolejny typ popularnych ostatnio domów, to domy dla dwóch rodzin. Mnóstwo rodzin decyduje się na wspólne mieszkanie łącznie z rodzicami, lub z starszymi dziećmi, które mają już swoją rodzinę. Tego typu projekty domów posiadają specjalne udogodnienia, które zapewniają prywatność każdej rodziny.

 Ostatnim  hitem mogą być projekty domów z płaskim szczytem – są one modne,  umożliwiają powiększenie miejsca na piętrze, czy nawet pozwalają na wykorzystanie takiego dachu do przygotowania tarasu o dużej przestrzeni, lub niezwykłego ogrodu.  Często klienci biur architektonicznych pytają również o projekty domów, jakie okażą się tanie do zbudowania. Domy te nie zawsze powinny mieć małe powierzchnie, ale zwyczajnie buduje się je z niedrogich materiałów, wykorzystują różne przemyślane rozwiązania, które pozwalają na zniwelowanie  kosztów, a później dają oszczędności za utrzymanie tego typu domu. Następna rzecz, na którą czasami patrzy się podczas wyboru projektów domów, to garaż. Coraz częściej pragniemy posiadać garaż wbudowany do bryły domu. Często wybierane są  pojedyncze albo dwustanowiskowe, ukryte w głębi budynku, albo wysunięte i stykające się z nim wyłącznie jedną ścianą – wszystko to zależy od inwestorów, które rozwiązanie okaże się dla nich najlepsze. Jak widać więc jest wielka różnorodność wśród projektów domów, jak i wśród oczekiwań osób je nabywających..


<< Poprzedni
Następny >>