Home › Spis ćwiczeń na rzeźbę

Spis ćwiczeń na rzeźbę

Czy przypominacie sobie Drogie Panie jeszcze te chwile, kiedy to wieczorami szłyście pełnymi ekipami na aerobik, który to najczęściej był organizowany w miejscowym ośrodku kultury bądź w pobliskiej szkole? Te chwile już minęły i nie wrócą, gdyż na dzień dzisiejszy miast aerobiku panie idą na fitness. Jednak chcę przekazać zdanie młodszej generacji Kobiet, że fitness wywodzi się właśnie od aerobiku, który to w trakcie lat 70-tych ubiegłego wieku rozwinął się prężnie w USA.

I choć jako pierwszy gimnastykę tę opracował mężczyzna, to w rytm muzyki zaczęła je wykonywać kobieta i to ta, którą wszyscy znają, bo słowo tu o znanej aktorce Jane Fonda. To ona jako prekursorka założyła fitness klub, zaczęła tworzyć nagrania z ćwiczeniami, które podbiły Amerykę. Już niebawem pomysł Jane Fonda dostał się na tereny Starego Kontynentu, również do naszej ojczyzny. Na dzień dzisiejszy, podczas gdy jesteśmy już otwartym społeczeństwem na wszelkie metamorfozy, które nadciągnęły do nas z Zachodu, nie mówimy: - Idę na aerobik., lecz stosujemy zdania: - Udaję się na fitness.

Trzeba tylko przejechać się po dużej aglomeracji miejskiej, aby zauważyć, iż liczba klubów fitness ciągle wzrasta, bo rodaczki mają ochotę zostać kształtne oraz mieć dobrą sprawność.

Nawet w małych miasteczkach niejednokrotni znajdą się tego rodzaju zajęcia dla pań.
Obłęd fitness po prostu objął nasz kraj i powinniśmy się z tego cieszyć, gdyż oznacza to, iż panie biorą wzór z zachodnich towarzyszek i reklamują zdrowy tryb życia.

Jeżeli dołożymy do tego ponadto bez wątpienia urodę rodaczek, to naprawdę inne kraje mają nam czego pozazdrościć.

Wówczas drogie Panie nie bądźcie z tyłu za innymi, troszczcie się o siebie i swój wygląd w tańcu, bo muzyka łagodzi przyzwyczajenia, a gimnastyka tworzy mistrza..
Zobacz:
Wycieczka w nieznane!
Spędzanie urlopu
Jakim sposobem zadbać o zdrowie stawów oraz kości
Podzespoły samochodowe
Gotowane jedzenie jest bardziej fit
Porady dla kulturystów amatorów jeżeli w rachubę wchodzą odżywki na mięśnie