Home › Wypoczynek nad zbiornikiem w Sielpi Wielkiej - celnym rozwiązaniem

Wypoczynek nad zbiornikiem w Sielpi Wielkiej - celnym rozwiązaniem

Zakończenie ferii to najlepszy moment na zdecydowanie się nad planem spędzenia letniego wypoczynku.

Coraz większa grupa turystów nauczona zdobytym doświadczeniem i trudnościami ze znalezieniem stosownej do potrzeb bazy kwater tuż przed wyjazdem na cały rok oczekiwany urlop już dziś rezerwuje miejsca z myślą o letnim wypoczynku. Przy rezerwowaniu miejsca wypoczynku warto obowiązkowo pomyśleć nad wyruszeniem do Sielpi.

Położony w województwie świętokrzyskim Zalew Czarnej Koneckiej w Sielpi to doskonała baza wypadowa dla osób preferujących miejsca z dala od miejskiego a nawet turystycznego zgiełku, gwarantujących możliwość codziennego obcowania z przyrodą.

Dzięki otoczeniu lasami sosnowymi, które emitują zapach aromatycznej żywicy, wokół Zalewu w Sielpi roztacza się specyficzny mikroklimat sprzyjający układowi oddechowemu zarówno małych dzieci jak i osób starszych.


Zalew w Sielpi oprócz warunków natury wypoczynkowej poleca swoim gościom bogatą bazę domków wczasowych.

Posród bieżącej oferty można zastanowić się nad wynajmem położonychw odległości kilku minut spaceru od zbiornika wodnego domków wypoczynkowych. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu każdy turysta może aktywnie i w przyjaznej atmosferze spędzić urlop nawet w czasie niesprzyjającej temperatury .Bardzo dużą zaletą urlopu spędzanego w Sielpi jest bliska lokalizacja wielu atrakcji ziemi świętokrzyskiej. W czasie wakacyjnego pobytu w Sielpi można zaplanować wycieczkę między innymi do muzeum geologicznego w świętej Katarzynie czy Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku.

Na osoby wybierające aktywną wypoczynku czekają dobrze oznakowane trasy rowerowe prowadzące poprzez zachwycające miejsca całej okolicy..


Zobacz:
Aranżacja wnętrz Tychy
Sposoby na usuwanie rys ze szkła
Spędzanie urlopu